MC DONALDS CUP 2012

mcdonalds_2012_ilustrDíky 2. místu v obvodním kole se žáci 4. a 5. třídy probojovali do okresního kola do Moravské Třebové. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev z okresu Svitavy.

Skupinu A tvořila družstva: ZŠ Sokolská Svitavy, ZŠ Kunčina, II. ZŠ Moravská Třebová a ZŠ Bystré. V prvním utkání jsme zaslouženě porazili ZŠ Bystré 2:0. Střelcem byl Zdeněk Opletal a Dominik Badi. Ve druhém utkání jsme remizovali 1:1 se II. ZŠ Moravská Třebová. Střelcem byl Patrik Kaláb. Do posledního utkání ve skupině se ZŠ Sokolská Svitavy jsme nastupovali s vědomím, že jen výhra nebo remíza nás bezpečně posune do dalších utkání o medaile. Se soupeřem jsme uhráli remízu 11. Střelcem byl Patrik Kaláb. Ze skupiny jsme proto postoupili z prvního místa.

mcdonalds_2012

Proti II. ZŠ Moravská Třebová

obrazek

Do tzv. kříže jsme nastoupili proti ZŠ Lubná (postoupila jako druhá ze skupiny B). I přes velkou snahu jsme prohráli s budoucím okresním vítězem 0:2. Čekal nás poslední zápas o třetí místo. Opět jsme se střetli se ZŠ Sokolská Svitavy. Po bezbrankové remíze jsme prohráli v penaltovém souboji a obsadili 4. místo. I tak kluci zaslouží pochvalu za výborný kolektivní výkon během celého turnaje.

Proti ZŠ Sokolská Svitavy

obrazek

Připravil: Mgr. Matěj Kunc

««« Předchozí text: Exkurze Anthropos a Botanická zahrada Následující text: Výtvarná výchova v 5., 6. a 9. třídě »»»