slideshow-img
Zpět  

Zájezd Jižní Anglie a Wales - den druhý.

Publikováno: před třemi roky


zaj-vb-den2-2019-ilustr Den druhý. V 5:30 nakládáme kufry a míříme do francouzského Dunkerk odkud nás trajekt přepravuje do anglického Doveru. 2,5 hodiny dlouhá plavba je zážitek.V Anglii si posouváme hodinky o hodinu dopředu a míříme do Windsoru- venkovského sídla královské rodiny. Po prohlídce hradu máme rozchod, který každý tráví po svém.
 Při přesunu ke komplexu prehistorických stavem se rozprší a tak po část odpoledne zažíváme anglické počasí jako vyšité. Nejprve si prohlížíme největší komorový hrob v Británii West Kennet Long Barrow, ze kterého se nám naskytne výhled na pyramidový hrob Silbury Hill. Nakonec obcházíme nejrozsáhlejší kamenný kruh na Britských ostrovech v Avebury.
 V 19 hodin se rozjíždíme vstříc jednomu z největších dobrodružství našeho pobytu – do hostitelských rodin.Připravuje: Gabriela Zemanová