slideshow-img
Zpět  

Třídní vánoční besídka čtvrťáků

Publikováno: před jedním rokem


tr-van-bes-4tr-2019-ilustr Poslední školní den v tomto kalendářním roce jsme si ohromně užili. Připravovali jsme studenou kuchyni ze zdravých surovin. Každý si udělal chlebíček a několik jednohubek.K dispozici bylo pečivo, vajíčková a sýrová pomazánka, čerstvé okurky, papriky a tvrdý sýr. Po kreativní tvorbě jsme zasedli ke svačině, kterou jsme zahájili přípitkem a zapálením poslední svíčky na adventním věnci. Potom jsme si zazpívali a zatancovali koledy u vánočního stromečku. Také jsme si zahráli společenské hry.
 
Po delším napínání došlo i k vytouženému rozdávání dárků. Na závěr jsme si nezapomněli popřát k nastávajícím Vánocům i novému roku.
 
Celé dopoledne jsme strávili ve velmi příjemné atmosféře a hodně jsme se nasmáli.


 
 
 
Připravila: Ilona Švábenská