slideshow-img
Zpět  

Technohrátky v ISŠ Mor. Třebová

Publikováno: před dvěma roky


technohratky-mt-2018-ilustr Žáci 8. a 9. ročníku se  22. listopadu zúčastnili tradičních Technohrátek, které pořádala ISŠ Moravská Třebová. Na této  akci bylo celkem 10 základních škol ze Svitavska a Orlickoústecka.

Po slavnostním zahájení žáci sledovali vystoupení policejních psů při různorodých služebních činnostech.

Následovaly návštěvy v učebnách a dílnách ISŠ, kde se žáci seznámili s různými oblastmi vzdělávání na zdejší střední škole. Na stanovištích na děti čekaly rozmanité činnosti - gastronomický test, nýtování, ražba, pokládání střešní krytiny, výroba záložky do knih, skládání tangramů, obvazová technika, střelba s laserové pistole na terč. Na závěr proběhl pro všechny zúčastněné vědomostní kvíz Hej Ty, víš to?

fotogalerie

 

 

Připravil: Ladislav Polák