slideshow-img
Zpět  

Technohrátky - SOŠ a SOU Lanškroun.

Publikováno: před měsícem


technohratky Ve středu 27. dubna vyjeli po dvouleté pauze zástupci naší školy na Technohrátky do SOŠ a SOU Lanškroun.Čtrnáct osmáků si prohlédlo některé specializované učebny, ale především dílny maturitních i nematuritních oborů a zúčastnilo se soutěží v disciplínách oboru knihař, kadeřník, elektrikář, nástrojař, kosmetička, elektrotechnik a mechatronic. Všichni žáci měli možnost si vyzkoušet množství činností, se kterými se v životě ještě nesetkali (např. aplikování melíru, programování trojrozměrného objektu v PC, pájení).

Zakončení akce proběhlo velmi dramatickým vědomostním kvízem sestaveným z informací nabytých během dne. V praktických soutěžích se naši borci umístili na stříbrné příčce a svými vědomostmi vybojovali zlato.

Akce byla velmi přínosná, mnohým pomohla ujasnit si, jakou cestou by se v budoucnu mohli ubírat či jakou nevolit.

Fotografie jsou ve sdíleném albu pod odkazem: https://photos.app.goo.gl/…Yy4A7L2K51X9

připravila: Gabriela Zemanová