slideshow-img
Zpět  

Technohrátky - 2020

Publikováno: před dvěma roky


technohratky-2020-ilustr Den před vysvědčením, ve středu 29. ledna, se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili TECHNOHRÁTEK na ISŠ v Moravské Třebové. Tato akce si klade za cíl seznámit žáky s touto střední školou a nalákat případné zájemce ke studiu některého učebního nebo maturitního oboru.


Jednotlivé studijní obory byly představeny formou praktických dílen. Do plnění úkolů na jednotlivých stanovištích se většina žáků s chutí zapojila a svým nasazením vybojovali třetí místo v plnění praktických disciplín (z osmi zúčastněných škol). Po praktické části následoval ještě vědomostní kvíz, kde si žáci ověřili, jak si zapamatovali informace o jednotlivých studijních oborech. V této části jsme obsadili druhé místo. Rádi bychom poděkovali organizátorům za uskutečnění této akce a těšíme se na další ročníky.

Připravila: Vladimíra Škrabalová