slideshow-img
Zpět  

Střelnice Prostějov

Publikováno: před jedním rokem


strel-prost-2019-ilustr V pondělí 11. listopadu byl pro žáky 5. – 9. třídy zorganizován projektový den na téma Chování za mimořádných situací.Celá akce proběhla v areálu Střelnice Prostějov, kam jsme se dopravili brzy ráno dvěma autobusy. Žáci utvořili pět skupin a postupně procházeli různými stanovišti: zdravověda, sebeobrana, přežití, střelba, hasiči. 
Všude se jim věnovali zkušení odborníci, kteří jim předali řadu užitečných informací a také jim umožnili některé věci si vyzkoušet, např. rozdělávání ohně, základy první pomoci, únik ze stísněného a navíc zakouřeného prostoru, dokonce střelbu z malorážky i ze samopalu. 
Cílem bylo, aby si žáci ověřili, zda umí spolupracovat a zodpovědně se chovat v mimořádných a nebezpečných situacích.


 

 

Mgr. Iva Richterová
Mgr. Matěj Kunc