Sdělení pro rodiče k zahájení školního roku 2020/2021

Publikováno: před měsícem

skola-2020-ilustr Školní rok 2020/2021 bude zahájen dne 1.9.2020 v 7:40. Žáci budou soustředěni ve třídách, kde třídní učitelé podají informace k následujícím dnům. Nebudeme zahajovat na hale. Poté žáci odjedou prvními možnými spoji na Mladějov a Novou Ves.

Budoucí prvňáčci se přivítají s panem starostou, třídní učitelkou a ředitelkou školy ve třídě, rodiče se zahájení v první třídě mohou zúčastnit.

Rodiče prosíme o použití roušek, děti budou mít první den pouze přezůvky, dostanou klíče od skříněk.

Jídelna z technických důvodů zatím nevaří – provoz bude zahájen 7.9.2020 po nezbytných kontrolách.

Připomínáme placení obědů přes účet školní jídelny.

Přeji všem žákům a jejich rodičům šťastné vykročení do nového školního roku a hlavně pevné zdraví a nám učitelům klidnou a ničím nepřerušenou školní práci.

Mgr. Miloslava Hutirová řed. školy