slideshow-img
Zpět  

PŘESPOLNÍ BĚH – okresní kolo

Publikováno: před čtyřmi roky


okr-kolo-presp-beh-2018-ilustr V pátek 21. září 2018 se uskutečnilo okresní kolo v Poličce. Tratě byly, tak jako tradičně, připraveny v Liboháji.

 
 
V kategorii dívek II se do závodu probojovala Ema Šejnohová. Bohužel díky zdravotní indispozici musela v polovině závodu odstoupit. Ve stejné kategorii chlapců naši školu reprezentoval Adam Paar. A běh probíhal stejně jako v obvodním kole. Adam nasadil tempo, kterému nikdo nestačil a s velkým náskokem opět zvítězil. 

 

V kategorii IV náš tým starších dívek z 8. třídy doplnily dívky ze 6. a 7. třídy. V této kategorii startovala čtyři družstva. Tým tvořily dívky: Katka Křivánková, Natka Marvanová, Nicol Matoušková, Anďa Pospíchalová, Lea Grundová a Marťa Topinková. Díky vyrovnanému běhu dívek naše škola obsadila výborné 2. místo. Ve stejné kategorii chlapců bylo přihlášeno pět družstev. Za naši školu nastoupili Aleš Širůček, Adam Kalina, Andreas Beil, Štěpán Seryn, Ondra Krejčí a Pavel Diblík. A ani kluci se nenechali zahanbit. Obsadili výborné 3. místo.

 

Poděkování patří také paní Grundové, která byla tak ochotná a žáky z Mladějova dovezla autem do Moravské Třebové, kde byl přistaven speciální autobus do Poličky.

  

Připravil: Mgr. Matěj Kunc