slideshow-img
Zpět  

Podzimní hrátky

Publikováno: před jedním rokem


podz-hrat-2019-ilustr Na sobotu 9. listopadu 2019 připravila naše škola pro děti i rodiče tradiční Podzimní hrátky. V jednotlivých třídách se nacházela stanoviště, která mohly děti procházet a vybírat si různé aktivity.Samy nebo za pomoci rodičů děti vyráběly předměty z přírodních materiálů, např. dekorace ze dřeva a sušených přírodnin, ježky, sovičky, strašidla. Mnohé si vyzkoušely zdobení perníčků. Starší žáci soutěžili v poznávání zvířat a ti nejmenší hádali názvy pohádkových postaviček. Všechny výrobky si spokojené děti odnášely domů.
Nechyběl ani bufet s lehkým občerstvením, o které se postarali naši nejstarší z deváté třídy. Příjemné odpoledne rychle uběhlo a venku se zatím setmělo. A to byl ten pravý čas, na který děti netrpělivě čekaly. Připravily si lampiony, rodiče zapálili svíčky a všichni společně vyrazili na oblíbený lampionový průvod.


 

 

Připravila: Vladimíra Škrabalová