slideshow-img
Zpět  

Miniolympiáda z přírodovědy

Publikováno: před jedním rokem


miniolymp-2019-ilustr V úterý 5. listopadu proběhl další ročník Miniolympiády z přírodovědy. Soutěž proběhla na Gymnázium a Letecká odborná střední škola Moravská Třebová.Zúčastnilo se jí téměř 60 žáků 4. a 5. tříd základních škol z Moravské Třebové, Svitav, Vranové Lhoty a Jaroměřic. Naši školu reprezentovali Alice Preisnerová, Zlata Ongrádiová, Kamila Topinková, Liliana Dziubová, Ema Šejnohová, Lenka Boušková, Dalibor Opletal a Lukáš Hebelka.
Po náročném testu následovalo zpestření v podobě zábavných aktivit v laboratořích fyziky, chemie, biologie a v učebně výtvarné výchovy. Celým dopolednem žáky provázeli superhrdinové Ironman, Spiderman, Hulk a Captain America.
Nejlepších výsledků dosáhly žákyně 4. třídy Alice Preisnerová a Zlata Ongrádiová, které se umístily v první polovině výsledkové listiny.
Všem žákům děkujeme za reprezentaci a těšíme se na další ročník soutěže.

Připravila Zdeňka Kolbábková