Minikopaná.

Publikováno: před dvanácti měsíci

minikopana-8-9-trida-ilustr Ve čtvrtek 3. 10. 2019 se kluci z 8. a 9. křídy zúčastnili obvodního kola v minikopané. To se konalo v Moravské Třebové na hřišti B Slovanu MT.

Protože se sešla pouze tři družstva, byla výrazně prodloužena hrací doba na 2×15 minut (podle pravidel 2×7 min).

V prvním zápase jsme se utkali z II. ZŠ Mor. Třebová (nová škola). I přes výraznou převahu v poli se nepodařilo vstřelit ani jednu branku. Naopak, od soupeře jsme po několika akcích inkasovali 3 góly.

Ve druhém utkání nás čekal souboj s víceletým gymnáziem MT. Už po prvním poločase kluci vstřelili 3 góly. Protože jsme už nemohli bojovat o konečné vítězství a postup, ve hře se prostřídávali všichni kluci. Nakonec zápas skončil naším vítězstvím 6 : 5.

Po turnaji ještě následovaly penalty. Důvodem bylo, že Adam Kalina a další žák II. ZŠ měli stejný počet vstřelených branek – 4. Na penalty bohužel Adam prohrál.

Klukům patří poděkování, s jakou chutí a nasazením hráli.

Mgr. Matěj Kunc