slideshow-img
Zpět  

Lyžařský výcvik - 2019

Publikováno: před dvěma roky


lv-27-1-2019-002-ilustr V neděli 27. ledna odjelo 25 žáků 5. – 9. ročníku na pětidenní lyžařský výcvik v 85 km vzdálené Zdobnici v Orlických horách

Na dvou sjezdovkách se lyžaři i snowboardisté dvakrát denně věnovali zdokonalování svých dovedností. K tomu lyžaře vedli zkušení instruktoři, kterým tímto děkujeme. Snowboardisté se nenechali rozhodit amatérským vedením. I ti, kteří na lyžích a snowboardu stáli poprvé v životě, se ve čtvrtek proháněli na 650 metrů dlouhé sjezdovce Valčenka. Cestu z chaty ke sjezdovkám nám zpříjemňovala krásná zimní krajina s takovou vrstvou sněhové pokrývky, o které si u nás můžeme nechat jenom zdát.

 Za přípravu lyžařského kurzu děkujeme paní učitelce Nedvědové.

 

fotogalerie

 

fotogalerie

 

fotogalerie

 

fotogalerie

 
 
 
 
Připravila Gabriela Zemanová