Kariérové poradenství pro žáky 8. tříd

Publikováno: před dvěma měsíci

karier-porad-8tr-2022-ilustr „Dne 21.4.2022 jsme jeli na výlet do města Svitavy.“
„Celý workshop trval asi tři hodiny.“
„Dělali jsme tam různé aktivity k sebepoznání.“

„Obě paní lektorky byly moc fajn.“
„Hravou formou nás chtěli přiblížit k tomu, jací jsme a jaký máme skrytý talent.“
„Snažily se odhalit naše silné stránky, abychom jsme si dobře vybrali obor a povolání.“
„Úkoly, které pro nás připravily, nám měly pomoct vybrat si naši kariéru, školu, obory.“
„Podle zálib nás rozdělili do různých skupin.“
„Také jsme psali, v čem jsou dobří naši spolužáci.“
„Určitě to s volbou povolání pomůže, mně například vyšlo, že bych mohl být úředník, nebo nějak pracovat s počítačem, což by mě bavit mohlo, ale nejsem si tím úplně jistý.“
„Já jsem měl již před několika lety jasno. Kariérové poradenství mi to potvrdilo tím, že po testu jsem se dozvěděl, že patřím do skupiny, která má v seznamu povolání i strojního inženýra, což bych chtěl v budoucnu vykonávat.“
„Z celého programu jsem si odnesla, že každý je originálni, že všichni mají na něco talent. Určitě mi to utřídit myšlenky.“
„Myslím, že by to mohlo pomoct mně i ostatním. Bylo to velmi přínosné.“
„Těším se na druhou polovinu kariérového poradenství v listopadu.“
„Můžu říct, že bych to mohla jedině doporučit a těším se na příště.“

Fotografie Kariérové poradenství pro žáky 8. tříd

Připravili: žáci 8. třídy