slideshow-img
Zpět  

INFORMACE PRO RODIČE A ŽÁKY

Publikováno: před dvěma roky


info-nah Novinky na Didakta.cz
Dobrý den, dovolte nám poděkovat všem školám, které sdílely s rodiči informace o možnosti přístupu k našim výukovým programům.V úterý 21.4. jsme zaznamenali již milionté spuštění některé z našich aplikací od doby uzavření škol. Děti strávili s každou aplikací průměrně přes 10 minut, tj. více než 10 mil. minut, procvičili se v desítkách milionů úloh – to jsou fantastická čísla!

Zároveň jsme na žádost některých rodičů a učitelů kompletně zrušili přihlašování – menší děti měly problémy s opakovaným přihlašováním, zrušení přihlašování bylo pro nás z technického hlediska rychlejší než doprogramování systému na neodhlašování se. Programy jsou tedy přístupné okamžitě.

Pro školy, které ještě neinformovaly žáky a jejich rodiče o možnosti využití našich programů zdarma, máme krátké shrnutí:

  • aplikace jsou určeny pro PC s OS Windows 7, 8, 10, Linux, Mac OS a tablety s OS Windows
  • pro spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/…up-1.0.0.zip (máte-li zájem o verzi pro Linux nebo Mac OS, napište nám.)
  • chcete-li použít webový prohlížeč, vložte adresu www.didakta.cz a:
  • pro spuštění Flashe ve webovém prohlížeci Microsoft Edge více informací zde
  • pro spuštění Flashe ve webovém prohlížeci Google Chrome více informací zde


Akce platí do odvolání.

Přejeme vám mnoho zdraví a pevné nervy,

SILCOM Multimedia, s.r.o.

Stojanova 2, 746 01 Opava, Česká republika
tel: 553 710 137, email: <a class=„-wm-link-extern“ rel=„noopener“>info@silcom-multimedia.cz
IČ 63322684, DIČ CZ63322684 

Připravil: L. Polák