Exkurze

Publikováno: před třemi měsíci

exkurze-1tr-2021-ilustr Ve středu 16. 6. 2021 se naši prvňáčci vydali na exkurzi do firmy Agro Kunčina. Seznámili se zde s chovem hovězího dobytka.

Žáci viděli spoustu zajímavostí a získali hodně nových informací. Nejvíce se jim líbilo u telat, která si mohli pohladit. Důkladně si prohlédli také zemědělské stroje. Všichni se vraceli obohaceni veselými zážitky se zvířátky. Děti nezapomněly navštívit i místní obchod Hruška a zakoupené pamlsky si snědly na dětském hřišti. Krátká zastávka v příjemném stínu stromů tohoto hřiště všem prospěla. Po celou dobu svítilo sluníčko a přispělo tím k pohodově prožitému dopoledni.

Poděkování patří panu M. Šejnohovi za umožnění vstupu do areálu jeho firmy a panu Drábovi za velmi pěkný výklad.

Fotografie – Exkurze – 1. tř. – 2021

Připravila: Mgr. Ilona Švábenská