slideshow-img
Zpět  

Dětský den pro děti z mateřské školy.

Publikováno: před dvěma roky


det-den-ms-2019-ilustr Ve středu 26. června navštívily naši školu děti z Mateřské školy v Kunčině a Nové Vsi. Přijaly pozvání žáků 9. třídy, kteří za pomoci děvčat z 8. třídy pro ně připravili zábavné dopoledneDěti se rozdělily do menších skupinek a starší kamarádi je pak vodili po jednotlivých stanovištích, kde děti plnily různé úkoly: poznávání domácích zvířat, házení kroužků a míčků na cíl, střelba do florbalové branky, poznávání pohádkových postaviček. Za každou disciplínu byly děti samozřejmě odměněny malou sladkostí. Pochvalu zaslouží úplně všichni, malí i velcí, protože vše zvládli i přes velké horko, které nás v těchto posledních dnech školního roku hodně potrápilo.

fotogalerie
Iva Richterová