Informace pro strávníky k provozu školní jídelny

info-nah Informace pro rodiče k provozu školní jídelny

Publikováno: před třemi měsíci

info-nah

Vážení rodiče,

školní jídelna nabídla dětem stravování od 20.10. – 23.10.2020, avšak z důvodu malého zájmu / 9 dětí /se vařit nebude. O situaci po podzimních prázdninách od 2.11.2020 budeme informovat na webových stránkách.

Děkuji za pochopení Lenka Skácelíková

Publikováno: před čtyřmi měsíci

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1033 o přijetí krizového opatření

info-nah Starosta města Moravská Třebová ing. Mička určil  pro oblast ORP –  Základní školu Moravská Třebová, Palackého ulice k zajištění péče o děti zaměstnanců dotčených profesí – tj. zdravotní sestry, lékařky a členky Záchranného systému. Tyto děti budou moci navštěvovat školní družinu zde otevřenou pro tyto případy. Jedná se o děti do 10 let.

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1033 o přijetí krizového opatření

Publikováno: před pěti měsíci

Oznámení ředitelky o uzavření školy

info-nah Oznámení ředitelky o uzavření školy ve dnech od 14.10.21020 do 30.10.2020.

Sada opatření pro školy – od 12. října do 23. října 2020

info-nah Teď hned si stáhněte eRoušku. Je naprosto bezpečná.

Děkujeme.→ eRouska.