Čtvrťáci čtou prvňáčkům.

podpora-cten-2020-ilustr V rámci podpory čtenářství jsme zahájili projekt Čtvrťáci čtou prvňáčkům. Cílem je vzbudit u prvňáčků zájem o čtení a seznámit je s knížkami pro začínající čtenáře.

Publikováno: před měsícem

Třídní vánoční besídka čtvrťáků

tr-van-bes-4tr-2019-ilustr Poslední školní den v tomto kalendářním roce jsme si ohromně užili. Připravovali jsme studenou kuchyni ze zdravých surovin. Každý si udělal chlebíček a několik jednohubek.

Publikováno: před dvěma měsíci

Volba střední školy

szs-sy-2019-ilustr Žáci z 9. třídy se intenzivně zabývají myšlenkou výběru povolání. Škola jim zprostředkovala mnoho možností, jak jim rozhodování usnadnit. Přímo ve třídě je navštívila zaměstnankyně Úřadu práce Moravská Třebová, zástupkyně Gymnázia v Jevíčku, či Odborného učiliště a Praktické školy v Mohelnici.

Výlet do svíčkárny Rodas v Olomouci

svicky-olom-2019-ilustr Ve středu 27. 11. vyrazila 3. a 4. třída do Svíčkárny Rodas v Olomouci. Na žáky tam čekal bohatý dvouhodinový program.

PRAKTICKÉ ČINNOSTI

prakt-ccinn-2019-ilustr V rámci praktických činností si žáci 6. třídy vyzkoušeli jednoduché stavby z plastových krychlí. V malých skupinkách…