Technohrátky v ISŠ Mor. Třebová

technohratky-mt-2018-ilustr Žáci 8. a 9. ročníku se  22. listopadu zúčastnili tradičních Technohrátek, které pořádala ISŠ Moravská Třebová. Na této  akci bylo celkem 10 základních škol ze Svitavska a Orlickoústecka.

Výlet 6. třídy do DDM

6tr-ddm-2018-ilustr Dne 22. 11. jsme se vypravili do Domova dětí a mládeže v Moravské Třebové. Zde si žáci vytvořili vázičku z keramické hlíny,

Pernštejni 2018

pernstejnir-2018-ilustr V úterý 20. listopadu 2018 naši školu navštívili členové Skupiny historického šermu z agentury Pernštejni z Pardubic.

Dopoledne v DDM

odpol-v-ddm-2018-ilustr Dne 20. 11. 2018 se naši třeťáci vydali do DDM v Moravské Třebové. Chlapci  a děvčata si vzájemně poměřili síly při lezení na horolezecké stěně.

Akce Podzimní hrátky

podzimni-hratkyi-2018-ilustr V sobotu 3. 11. se na naší škole konala již tradiční akce PODZIMNÍ HRÁTKY. Děti si na několika stanovištích mohly vyrobit větrník, podzimní lampičku, ježka a sovičku…

Publikováno: před dvěma měsíci