MINIKOPANÁ - 2018

minikopana-2018-ilustr Ve čtvrtek 4. října se naši žáci ze 7., 8. a 9. třídy zúčastnili turnaje v Moravské Třebové. Hrálo se na „B“ hřišti Slovanu Mor. Třebová.

Publikováno: před měsícem

Workshop u Kožeťuků

workshop-kozetuk-4tr-2018-ilustr V pondělí pozvali manželé Šimonovi čtvrťáky do své dílny, kde z kůže vyrábějí krásné výrobky.

Publikováno: před měsícem

PŘESPOLNÍ BĚH – okresní kolo

okr-kolo-presp-beh-2018-ilustr V pátek 21. září 2018 se uskutečnilo okresní kolo v Poličce. Tratě byly, tak jako tradičně, připraveny v Liboháji.

PŘESPOLNÍ BĚH

prespol-beh-2018-ilustr Ve středu 12. září se naši žáci zúčastnili obvodního kola v Moravské Třebové. Soutěž proběhla v prostoru Křížového vrchu. Celkem se do soutěže přihlásilo 41 našich žáků.

Exkurze – Lány

exkurze-lany-2018-ilustr

Ve čtvrtek 6. 9. 2018 se žáci 7., 8. a 9. třídy zúčastnili velmi zajímavé exkurze. Jednalo se o Mimořádnou prohlídku zámku Lány, letního sídla prezidenta republiky.