Pan Pavel Jasanský a bubny djembe

bubny-djembe-2019-ilustr 24. a 26.4. k nám do školy přijel pan Pavel Jasanský, který nám poskytl šanci si zahrát na bubny Djembe. Ale měl i jiné nástroje. Převážně jsme hráli na bubny.

Vyhlášení výluky na trati

drahy-vlak-ilustr Na základě požadavku SŽDC s.o se bude dne 8. května 2019 od 6:00 hod. do 20:00 hod. konat výluka traťové koleje v úseku Moravská Třebová – Dzbel. Po dobu konání výluky jsou všechny vlaky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Mc Donalds Cup – turnaj v kopané

turn-mcdon-cap-2019-ilustr Ve čtvrtek vyrazili naši malí reprezentanti v kopané na turnaj 1. – 3. tříd.

Plavecký výcvik – Mohelnice

vycv-plavani-2019-ilustr V úterý 23. 4. 2019 zahájili žáci 3. a 4. třídy plavecký výcvik. Pod vedením zkušených instruktorek plavání absolvují…

VELIKONOČNÍ PRAHA

velikon-praha-2019-ilustr Ve středu 17. dubna se žáci z osmé a deváté třídy vypravili na exkurzi do Prahy. Cílem bylo Muzeum pražských hasičů a velikonoční trhy.

Publikováno: před měsícem