Netopýři tajemní a zranitelní

netopyri-2020-ilustr Dne 9.9.2020 se žáci 2. a 3. třídy vydali do Městského muzea ve Svitavách na unikátní výstavu pod názvem NETOPÝŘI TAJEMNÍ A ZRANITELNÍ. Celým výukovým programem nás provázel přírodovědec Jakub Vrána.

Publikováno: před měsícem

Už v tom plavem…..

kurz-plav-2020-ilustr Sotva začal školní rok a už v tom naši čtvrťáci a páťáci pěkně plavou. Hned ve čtvrtek nám začal povinný plavecký kurz v plaveckém bazénu v Mohelnici. Kurz je vedený plaveckou školou.

Publikováno: před měsícem

Sdělení pro rodiče k zahájení školního roku 2020/2021

skola-2020-ilustr Školní rok 2020/2021 bude zahájen dne 1.9.2020 v 7:40. Žáci budou soustředěni ve třídách, kde třídní učitelé podají informace k následujícím dnům. Nebudeme zahajovat na hale. Poté žáci odjedou prvními možnými spoji na Mladějov a Novou Ves.

Publikováno: před dvěma měsíci

Placení obědů od nového školního roku

obed-skolni-jidelna-ilustr Placení obědů v novém školním roce.

Publikováno: před dvěma měsíci

UKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019 – 2020

konec-sk-roku-2020-ilustr Letošní školní rok byl zakončen netradičně. Vysvědčení bylo většinou vydáváno před budovou školy.

Publikováno: před čtyřmi měsíci