slideshow-img

Preventivní program

Dne 13.6. proběhl na druhém stupni preventivní program Skrytá nebezpečí internetu. Tuto výchovně vzdělávací aktivitu zajistil lektor sdružení ACET ČR, z.s. Programy pořádané pro žáky základních škol slouží k prevenci sociálně negativních jevů na školách, snadnějšímu rozpoznání rizik a snížení rizikového chování žáků. 

Pokračování tohoto článku 

Publikováno: před měsícem


Výlet 6. třídy

vylet-6-tridy Ve čtvrtek 16. června vyrazila 6. třída vlakem na výlet do Olomouce do Pevnosti poznání. Tam dostali žáci rozchod a měli možnost individuálně si prohlédnout všechny 4 expozice, na různých modelech si vyzkoušet to, o čem se ve škole učí, a v místním planetáriu shlédli společně film Nové světy (o poznávání vesmíru pomocí kosmických sond). 

Foto: Výet 6. třídy

Publikováno: před měsícem


Návštěva aquaparku

navsteva-aquaparku V pondělí 27. června navštívili žáci 6. ročníku moravskotřebovský aquapark, kde se v parném dni příjemně osvěžili a užili si společných letních radovánek.

 

Foto: Návštěva aquaparku

Publikováno: před měsícem


Výlet třeťáků

Od středy do pátku stanovali třeťáci na školní zahradě.

Pobyt byl zaměřen na posílení kamarádských vztahů ve třídě.

Ve středu večer si poseděli u ohně a opekli špekáčky. Ve čtvrtek dopoledne šli na přírodovědnou vycházku k rybníkům. Odpoledne jeli na koupaliště do Moravské Třebové a večer shlédli na zámku akrobatické představení Lez v les. V pátek sbalili, uklidili tábořiště a věnovali se vodním hrátkám. Po obědě se rozjeli do svých domovů.

I díky krásnému počasí se celá akce velmi povedla.             

Fotoalbum                          

Publikováno: před měsícem


SPORTOVNÍ DEN 27. 6. 2022

Po dvouleté přestávce se dnes uskutečnil sportovní den pro žáky 1. – 5. třídy.

Akce se účastnilo 85 žáků, kteří soutěžili v atletických disciplínách: vytrvalostní běh, hod kriketovým míčkem, 50 m běh a skok do dálky.

Všichni závodili s plným nasazením a vzájemně se povzbuzovali.

S přípravou i průběhem závodů učitelům pomáhali žáci 8. třídy. Všem za odvedenou práci děkuji.

Dagmar Nedvědová

Sportovní den -fotografie
 

Publikováno: před měsícem