Logo základní školy Kuncina

Psáno hůlkou do sněhu

ne-3–3–2013-ilustrTýden LVK 2013

 

 

ne-3–3–2013-o1 ne-3–3–2013-o2

 

 

den první – neděle

V autobuse nikdo nezvracel – STOP – první jízdy všichni přežili ve zdraví – STOP – topení topí – STOP – odcházíme na večeři – STOP – nevolejte, žijeme – STOP – další zprávy zítra – STOP.

Psáno hůlkou do sněhu 2013 – den první


den druhý – pondělí

Dnešní sluncem zalitý čenkovický areál byl svědkem vynikajících výkonů všech lyžařů a snowboardistů – začátečníků i profíků. Všichni jsme bez větších problémů dokázali osedlat vlek či lanovku a zkrotit neposlušné končetiny. Po večeři vyrážíme na večerní lyžování, těšte se na další žhavé novinky!!!

Psáno hůlkou do sněhu 2013 – den druhý


den třetí – úterý

Kromě jednoho maroda, který se už celý den válí doma v pelíšku, jsme i dnešní nádherný, i když trošku větrný den přežili v pořádku. Někteří z nás si po obědě dopřáli delší odpočinek, ale na večerní lyžování jsme již vyrazili opět v plné sestavě. Krásně upravený svah a téměř prázdnou sjezdovku jsme si patřičně užili.

Psáno hůlkou do sněhu 2013 – den třetí


den čtvrtý – středa

Po překonání technických problémů s výstrojí jsme úspěšně zvládli dopolední lyžování. I největší začátečníci dnes jezdili na velké sjezdovce. Odpoledne následoval zasloužený odpočinek a relaxace na chalupě. Celý den nám krásně svítilo sluníčko. Během večerního lyžování byla sjezdovka jenom naše.

Psáno hůlkou do sněhu 2013 – den čtvrtý


den pátý – čtvrtek

Dnes nás zahalila mlha a sněhu ze sjezdovek valem ubývá. Proto jsme se rozhodli, že se zítra (k veliké radosti všech rodičů) vrátíme domů. Toto je naše poslední psaní hůlkou do sněhu.

Psáno hůlkou do sněhu 2013 – den pátý

http://www.stream.cz/…filipuv-skok
http://www.stream.cz/…ke-sjezdovce
http://www.stream.cz/…nkovice-2013


Připravila: Dagmar Nedvědová

««« Předchozí text: Turnaje ve florbale Následující text: Záchranná stanice Vendolí »»»

L. Souček | 3. 3. 2013 Ne 21.14 | Aktualita | trvalý odkaz | tisk | 361x

Design by: Petr Újezdský -UJOSOFT (bobobubo) © 11/2011       Stránky běží na RS2 RC 5.3