Poznávání živočichů v DDM - 2018

pozn-zivoc-ddmmt-2018-ilustrVe středu 9. května 2018 se několik žáků z 6. a 7. ročníku (A. Širůček, F. Šikula, D. Koutný, M. Stupáková, V. Zobačová) zúčastnilo soutěže v poznávání živočichů v DDM v Moravské Třebové.

Poznávali živé exemláře bezobratlých živočichů, plazů a obojživelníků a dále vycpaniny savců a ptáků. Některé naše kopytníky měli určit také podle rohů a parohů.

Nejlepších výsledků v této soutěži dosáhli Aleš Širůček a Filip Šikula ze 7. třídy, i když na stupně vítězů to tentokrát nestačilo. Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek

Připravila: Vladimíra Škrabalová

««« Předchozí text: VÝLET BOUZOV - 2018 Následující text: Výlet do Potštejna - 2018 »»»