Anglické divadlo Peter Black

peter-black-2018-ilustrŽáci 7.-9. tříd jeli dne 23. dubna do divadla Fabrika ve Svitavách. Šlo o anglické představení, které hráli tři lidé.

angl-div-2018-o1Hlavní postava byl Peter Black, který miloval Kate, se kterou vlastnili knihkupectví. A jednoho dne do knihkupectví vstoupil upravený muž s kufříkem. Poptával se po Peterovi, pro kterého měl důležitou zprávu. Jednalo se o poslední vůli jeho strýce. Peter zdědil velké rodinné sídlo, které měl do šesti měsíců renovovat a udělat příjemné pro veřejnost. Pokud by tuto podmínku nesplnil, musel by se ho vzdát ve prospěch své tety. Pracoval s rodinou a kamarády, nakonec se jim to povedlo a vypadalo to nádherně. Rodinné sídlo zůstalo v jeho péči.

Stanislav Kaplan, žák 7. třídy

««« Předchozí text: Diplom v kategorii Cvrček Následující text: PŘÍRODOVĚDNÁ VYCHÁZKA - 2018 »»»

L. Souček | 25. 4. 2018 St 23.54 | Aktualita | trvalý odkaz | tisk | 122x