Den Země - 2018

den-zeme-2–3-tr-2018-ilustrLetošní oslavy Dne Země jsme pojali trochu netradičně. Úvodní aktivitou pro všechny žáky byl výukový program Tonda Obal, o kterém jsme se zmiňovali již dříve.

den-zeme-2–3-tr-2018-o1V minulém týdnu na něj navazoval zážitkový program lektora intuitivní pedagogiky. Žáci se díky němu formou pohybových aktivit vciťovali do různých živočichů, do vztahů mezi různými organismy, snažili se pochopit jejich chování a následné jednání. Pomocí vlastního těla napodobovali zvuky přírody. Další aktivity budou navazovat v průběhu příštího týdne individuálně v každé třídě (např. vysazování stromků, sběr odpadků v lese, třídní projekty,…)

Den Země – 2. a 3. třída – 2018 – fotogalerie

Připravila: Zdeňka Kolbábková

««« Předchozí text: Vaříme Následující text: Výsledky zápisu do 1. třídy - 2018 »»»