Činnostní učení v knihovně

cinn-uceni-knih-2018-ilustrDne 20. 3. 2018 navštívili žáci druhého ročníku dětské oddělení knihovny v Moravské Třebové. Paní knihovnice měla přichystané zábavné činnosti na téma Pohádky.

cinn-uceni-knih-2018-o1Děti hledaly správné názvy knih a spisovatele, listovaly v knihách a vyhledávaly předem dané informace, poslechly si hranou pohádku O Budulínkovi, řešily hádanky, seznámily s rozličnými typy knih i jejich pomůckami: 3D obrázky a brýlemi, otevíracími okénky, průhlednými fóliemi aj. Nakonec si mohly na chvíli vypůjčit libovolnou knížku. Dopoledne se všem moc líbilo a žáčci odcházeli s novými vědomostmi.
Děkujeme paní knihovnici Janě Mazurové za pečlivě připravené aktivity a pěkné zážitky.

Činnostní učení v knihovně – 2018 – fotogalerie

Připravila: Ilona Švábenská

««« Předchozí text: Tonda Obal na cestách Následující text: Pozvánka k zápisu do 1. třídy »»»

L. Souček | 21. 3. 2018 St 03.37 | Aktualita | trvalý odkaz | tisk | 40x