Tonda Obal na cestách

ztonda-obal-2018-ilustrTéměř každý z nás má pocit, že o třídění odpadu a následné recyklaci toho slyšel až dost. Potvrzuje to i fakt, že v České republice podle výzkumů třídí až 2/3 obyvatel.

Třídí, ale správně? Stačí se podívat kolem sebe a hlavně do svých odpadkových košů……….

Společnost EKO-KOM nabídla našim žákům bezplatný výukový program Tonda Obal na cestách. Nabídku jsme využili a tak v průběhu jednoho vyučovacího dne lektoři žáky seznámili, jak funguje třídící linka a sběrný dvůr. Nedílnou součástí bylo praktické třídění odpadu do patřičných nádob.

Připravila Zdeňka Kolbábková

obrazek obrazek obrazek

««« Předchozí text: LETEM SVĚTEM Následující text: Činnostní učení v knihovně »»»

L. Souček | 17. 3. 2018 So 19.51 | Aktualita | trvalý odkaz | tisk | 43x