HALOVÁ KOPANÁ - 2018

halova-kopana-2018-ilustrVe čtvrtek 8. 2. 2018 v tělocvičně ISŠ proběhlo oblastní kolo v halové kopané. Díky tomu, že v 8. a 9. třídě je tak málo kluků, …

… družstvo bylo sestaveno z žáků o kategorii nižší, ze 6. a 7. třídy. Do Moravské Třebové jsme dojeli s tím, že si zahrajeme.
Celkově jsme skončili na třetím místě. Kluci si zahráli s chutí a alespoň si vyzkoušeli hrát proti starším. Pochvalu si zaslouží všichni. Výborně chytali brankáři – Kuba Jachan a Lukáš Kaděra, kteří se střídali v brance a předvedli několik výborných zákroků.

Matěj Kunc

obrazek obrazek obrazek

««« Předchozí text: Scénické čtení - Listování Následující text: Bubny - 2018 »»»

L. Souček | 13. 2. 2018 Út 14.22 | Aktualita | trvalý odkaz | tisk | 41x