Soutěž Zdravá a nemocná příroda

soutezVýtvarná soutěž Zdravá a nemocná příroda probíhala několik měsíců až do konce října 2010. Děti od 6 do 11 let malovaly, ty starší (od 11 do 15 let) fotografovaly a vytvářely koláže.

Naše žákyně, Leona Zezulová ze 6. třídy se zapojila prostřednictvím oddílu skautů v Moravské Třebové a získala krásné 2. místo ve veřejném hlasování na internetu v kategorii 11–15 let.

Nejen její úspěšné fotografie, ale také ostatní soutěžní obrázky, fotografie i koláže si můžete prohlédnout na webových stránkách www.pomahameprirode.cz.

Vítězné fotografie Leony Zezulové:

zdrava Zdravá příroda

nemocna Nemocná příroda

««« Předchozí text: Oblastní soutěž Hlídek mladých zdravotníků 2011 Následující text: Pokus o světový rekord »»»

L. Souček | 30. 10. 2011 Ne 21.43 | Aktualita | trvalý odkaz | tisk | 826x