ovoce-do-skolVážená paní, vážený pane,

dovolujeme si Vás informovat, že v následujícím 43. týdnu (20. – 26.10.2014) obdržíte další dodávku ovoce v tomto školním roce v rámci projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL.

Pro každého žáka to bude 1 vanička obsahující HROZNO bílé + BLUMU modrou.

Podrobnější informace o počtu balení apod. naleznete, tak jako v minulém školním roce, na www.ovocedoskol.eu, ve schránce Vaší školy. Upozorňujeme, že počty vaniček budou dodány přesně dle nahlášeného počtu žáků, došlo-li tedy u Vás ke změně, je potřeba nám to neprodleně oznámit mailem (pokud jste tak již neučinili). Děkujeme.
Dále si Vám dovolujeme připomenout, že dodací listy je třeba ve škole archivovat pro případnou kontrolu.
Společně s ovocem Vám zasíláme zdarma i rozvrhy pro žáky 1. stupně. Je zcela na Vás zda jim je rozdáte společně s ovocem nebo při jiném vhodném termínu, např. na začátku druhého pololetí.

Děkujeme a přejeme hezký den.

S pozdravem

LAKTEA, o.p.s.